Kedimin Patisi Normalmi?

ElanurAksoy

Anket

Benim Yavrumdada Var Normal Birşey Endişelenme :)
(14 oy)
Bence Veteriner Hekime Danışmalısın
(2 oy)
Toplam (16 oy)

Kedim uyurken patilerinin böyle olduğunu farkettim çatlaklıklar var gibi duruyor arka patilerinde bir patisinde tek birtane diğerinde biri ufak biri normal büyüklükte çatlaklar var gibi bu normal birşey mi sizin yavrucaklarınızdada varmı yoksa normalde olmaması gereken birşey mi veterinere danışmam gerekiyor mu?

12 CEVAP

Filizgeziciix

gayet normal

ElanurAksoy

Ön Patileride birşey yok

Poficann

Benim kedimde de aynı durum söz konusu

ElanurAksoy

tamam teşekkür ederiz

TarcinBey

Normal bir şey. Kuruluktan oluyor. Veya kumu da etkileyebiliyor. İri taneli veya cizebilecek bir yapidaysa. Dilerseniz hayvanlar için krem ya da spreyler var onları kullanabilirsiniz

Filizgeziciix

illa çok huylandıysanız kokusuz bir kremle ovabilirsiniz bephantol falan (bephantolü yalayınca sıkıntı olmuyor diye biliyorum ama siz yine de araştırın ne olur ne olmaz)

teolengelo

Kalın taneli kumlar çizebiliyor patileri siyam sanırım kediniz, benimkine de baktım şimdi pürüzsüz bilemedim

Sulekaya111

Bana normal geldi bizim oğlan da siyam benimde ilk geldiğinde dikkatimi çekmişti sanırım kahverengi olduğu için çatlaklar net görülüyor

noscrubs

Hindistan cevizi yağı surebilirsiniz nemlenir

ElanurAksoy

İnce taneli kum kullanıyoruz ve kedim Siyam değil çok benziyor siyama renginden ötürü herkes benzetiyor scotish straight cinsi peki arkadaşlar önerdiğiniz bir kullanabileceğim krem veya spreyler hangileri bephantol dışında

ElanurAksoy

hindistan cevizi yağını yaladığında bir problem oluştururmu

Bire-bir aynısı oğlumda da var ama kızımda hiç yok mesela. Bebekken sormuştum doktora , sıcaktan olabilir ince kumdan olabilir dedi. Ben arada hindistan yağı sürüyorum uyurken ama çok ise yaramıyor çünkü kuma gittikçe çiziyor