Cok Acıl Izmırde Guvenebılcegımız Veterıner

Kedimiz icin guvenebilcegimiz bir klinik ariyoruz yardimci olabilirseniz cok seviniriz simdidrn tesekkurler

5 CEVAP

kittenmommy

Yücelen hayvan hastanesi

Yıllardır Güzelbahçe'de Toros veterinere gidiyoruz.Murat beye gözü kapalı emanet edebilirsiniz yavrunuzu. ????

Kedi emojisi kullandım, soru işaretleri çıktı, kusura bakmayın.

ilily13

Hekim Veteriner/ Göztepe

teolengelo

İzmir karşıyakada pekin veteriner var, gökhan beyde çok İyidir ama özellikle emre bey harikadır ilgisi olsun,hayvanlarla iletişimi olsun bir numaradır ????????