Arkadaşlar Bir Küçük Kızım Var, Batmanda Güvenilir Bir Veteriner Yok Mu? Lütfen Acil Cevap

Havinn72

  1. Veteriner ihtiyacı

3 CEVAP

Filizgeziciix

Merhaba, Batmanda yaşamıyorum ancak size bir öneri ile geldim. Yaşadığınız veya yakınınızdaki semtlerin veterinerlerini "blabla veteriner" diye google a aratıp yorumlarına bakabilirsiniz. Yalnız bazıları sahte yorumlar satın alıyor puanı yükselsin diye. Ş İ K A Y E T V A R. C O M a veterinerin adını yazıp şikayetlere bakıp iyice teyit edebilirsiniz

sekerfare21

Bir diger yontem de tek tek arayip size en dogru gelene gitmek.

Filizgeziciix

@sekerfare21 evet kesinlikle en rahatlatıcı ve en doğru yöntem o fakat muayene bile en az 30 lira olmuş :/ hepsini tek tek denemek maddi açıdan sıkıntılı oluyor biraz