Psikoloji

Drawhel

Arkadaşlar iki gündür kedime çok fazla zaman ayıramadım, bazı işler ve bayramdan dolayı çok ilgilenemedim, bu durum psikolojisini nasıl etkiler? Benden uzaklaşır mı?

6 CEVAP

iidyl

size bağlıysa ilgisizlik hoşuna gitmemiş olabilir ama merak etmeyin uzun sürmüyor barışıyorlar bir iki mıncırmaya

emin olun sizin ilgisiz geçtiğini varsaydığınız şu iki günü kedisine bir ömür yaşatan var vicdan azabı çekmenize gerek yok

yusufsaygin2

Sorun olmaz.

bbeyzvv

ilk başta soğuk davranabilir ama kedilerin kırgınlığı çok şabuk geçer

Drawhel

@bbeyzvv garip bir şekilde çok acıklı miyavliyor beni gördüğün de oturup aglayasim geliyor

Drawhel

@iidyl haklısınız ama işte insan bir endişe duyuyor miyavladıkça daha çok üzülüyorum kendisini de sevdirmez ki sevsem de özlem gidersek gelir sadece bacağıma kafa vurur sürtünür miyavlar dokununca kaçar dokunmayınca yine gelir sürtünür, sevdirse de şu ozlemimizi gidersek :(

bbeyzvv

trşp atıyodur bol bol sevin