Kedim Kanlı Dışkı Bırakıyor

pnariy

Herkese merhabalar benim 2 aylık bir kedim var iki üç gün önce iç dış parazit aşısı oldu bugün ise dışkısından kan geldiğini gördüm nedeni nedir lütfen yardım edin çok endişeliyim

4 CEVAP

TarcinBey

İç parazit varmış ve bunları döktüğü için kan geliyor. Bir iki güne geçmesi gerekiyor. Kan miktarı çok olursa ya da parazit kusma yaparsa veterinere gitmenizde fayda var.

iidyl

buradan söylenecek sözleri ve tahminleri çok dikkate almayıp imkan dahilinde veterinerinizle görüşmenizi öneririm çünkü kanlı dışkı hafife alınacak bir sorun değil aşıyla ilgisi olmayabilir bile

TarcinBey

Veteriner hekime gittiğinizde de aynı şeyi söyleyecektir. İçiniz rahat etmesi için yine de test vs yaptirtir. Zaten başında uyarması lazımdı sizi. İç parazit varsa Diskisinda solucan, kurt tarzı şeyler göreceğinizi ve kan göreceğinizi.

pnariy

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim,herhangi bir halsizliği ya da kusması yok.Sizinde dediğiniz gibi iç paraziti olduğu için bu sorunun teşkil ettiğini düşünüyorum.