Nd - Proplan ?

Bakiozdemir

Anket

N&D Az Tahıllı Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 kg
(35 oy)
Pro Plan Kısırlaştırılmış Kediler İçin Somonlu Ve Ton Balıklı Kedi Maması 10 Kg
(5 oy)
Toplam (40 oy)

Bu iki mama dan hangisini onerirsiniz

8 CEVAP

Gelyahron

N&D

iidyl

içerik okumayı öğrenirseniz n&d’nin açık ara daha iyi olduğunu görürsünüz, tavsiyem öğrenip karşılaştırmanız

Proplan kötü değil ama Nd elbette daha iyi. Bazı kediler mama konusunda seçici olup Nd sevmiyorlar. O zaman ikinci seçenek olarak Proplan alabilirsiniz. Birinci seçenğiniz Nd olmalı

AnneRoss

Nd içerik olarak daha iyi ama kediniz hiç denemediyse az bi miktar alıp deneyin derim 1.5 kg gibi. Çünkü benimkisi kokusunu sevmeyip bi süre sonra yemeyi reddetmişti, ağır kokuyor. E 10 kilo da az buz değil, siz önce deneyin eğer yemediyse daha önce :D

Bakiozdemir

Evet evdeki mamasida zaten somonlu oldugu icin somonlu aliyorum proplanda denemistim somon - hindi acik olarak ikisinide secmeden yemisti

ozleeemklllc

kısır değil ise nd kısırlaştırın tabi ki kısır ise proplan

Bakiozdemir

Tesekkur ederim

Bakiozdemir

Kisirlastirdim nd aldim suan eve yeni geldim az bir miktar verdim severek yedi gibi tabi tam sonuclari 1 ay icerisinde goruruz
Yorunlariniz icin cok tesekkur ediyorum