Rottweiler Yavrusu

Merhaba yeni dostumu sahipleneli neredeyse 1 ay olacak, şuanda 3 aylık ve ben onu en doğru hangi mamayla besleyeceğimi bilemiyorum geçiçi olarak Pro plan medium puppy adlı mamayı kullanıyorum orta ırklar için fakat büyük ırk mama almam gerekiyor.Önerdiğiniz kaliteli mamaları yazabilir misiniz.Her markadan olabilir Pro Plan olmak zorunda değil şimdiden teşekkürler.

2 CEVAP

zibityus

en kaliteli mamalarda dahil çoğu mamanın orta ırk küçük ırk büyük ırk diye ayrı mamaları olmaz zaten. acana ile beslemenizi öneririm büyüyene kadar onun için en iyisi bu olur gelişim aşamasında.

zibityus

orijen de çok iyi.
ayrıca köpek dostunuz çok genç. onun üzerinden sorumlulukları alıp kafasının rahat olmasını ister misiniz