Dört Aylık Bir Kedi İçin Önereceğiniz En İyi Kedi Maması Nedir?

BARSLAN

Dört aylık yavru bir kedi için önerebileceğiniz en iyi mama veya deneyip memnun kaldığınız mama hangisi?

5 CEVAP

bbeyzvv

barf şeklinde besleyin bence
olmazsa acana instinct orijen

elberp

N&D Yavru Tavuk&Nar kullanıyordum. Sevmedi, kilosuna ve yaşına göre tavsiye edilen miktarın yaklaşık yarısı kadar yiyordu. Orijen Cat&Kitten'a geçtim, gayet iyi yemeye başladı ve vücut yapısı iyi hale geldi.

ElanurAksoy

Biz felicia kitten kullanıyoruz severek yiyor

yusufsaygin2

Acana, Orijen, ND, Fitmin, İnstinct, Bozita, Felicia, Mystic.

Ben Nd kitten tahılsız tavuklu- narlı yediriyorum, bayılarak yemesede tüylerinin parlaklığı, kilosunun idealliği v.s. sebeplerle sağlıklı olduğunu düşünüyorum.