Kedim Hiçbir Şey Yemiyor

selencetin

Merhaba, kedim önceleri kuru mama yemeyip sadece yaş mama yiyordu fakat artık yaş mama da yemiyor. Bunun dışında bir şeyler daha vermeyi denedim ama sadece kokluyor ve yemiyor. Bunun nedeni nedir sizce?

3 CEVAP

Gelyahron

Kaç yaşında ? Gözlemlediğiniz kadarıyla keyfi nasıl şuan, sıcaktan da olabiliyor çünkü

selencetin

1 yaşında, yani genel olarak sakin bir kedi zaten, atlayıp zıplamıyor bana geldiğinden beri. Yarın veterine götüreceğim ama 3 gündür bir şeyler yemediği için korktum. Bir de yemesi için tavuk da haşlamıştım onu bile yemedi.

Gelyahron

Mutlaka götürün en azından kan değerlerine baksınlar. Ağzında dişlerinde problem de olabilir