Ense Damlası İşe Yaramıyor Bit Pire İçin Tavsiye Var Mı?

Arkadaşlar köpek bahçe köpeği ense damlası yapıldığı halde sürekli kaşınıyor hayvan.
Virüs var diye fısfıslı cep kolanyası almıştım 2-3 ay önce onu boşalttım içine elma sirkesi koyup sırtına bacaklarına ve göğüsüne sıktım. Sizin tavsiyeniz var mı ne yapayım nasıl yapayım? Sirke daha önce kullanan varsa yanlış şekilde mi yapıyorum direk sıkarak falan?

1 CEVAP

Whitedog

merhaba, ense damlasına ek olarak pire tasması kullanmak faydalı olacaktır. seresto tasma oldukça etkili, ayrıca veteriner hekiminizden de tavsiye alabilirsiniz.