İki Mamayı Karıştırıp Verebilir Miyim?

Zukooo

Merhaba kedimin bayramın ortasında maması bitti ve açık petshop bulamadığım için purina one kitten mamadan aldım. Normalde nd kitten kullanıyor. Petshoplar yarın açılacak acaba ben nd ve purinayi karıştırarak versem olur mu? Purina one da ziyan olsun istemiyorum çünkü

5 CEVAP

Ozge00

Hayır, sağlıksız olur. Sürekli o şekilde yapmayın lütfen. Mamaya geçiş sürecinde yapabilirsiniz.

Minikmuezza

Verebilirsiniz bende surekli olarak purine one la baska mamalari karistirarak veriyorum.

Zukooo

Veterinerime danışacağım en iyisi

bbeyzvv

purinayı sokaktakilere verseniz kediye de ev yağımı verseniz daha iyi
ani mama drğişimleri kedilere iyi gelmez
ayrıca iki mamayı sürekli karıştırmak da iyi değil

bbeyzvv

ev yapımı** (tabuk ciğer et peynir yoğurt yumurta tarzı)