Kedi Kısırlaştırma

MimozaE

Merhabalar, 1 yaşında erkek kedimi 4 gün önce kısırlaştırdık ancak kızgınlık hareketleri devam ediyor hala sizce daha yeni olduğu için mi böyle biraz zaman geçtikce düzelir mi?

3 CEVAP

ayays

Kandaki değerler hemen düşmediği için bu şekilde...

Bizim on beş gün sürdü, sonra tamamen düzeldi. Ancak böbrek üstü bezleri hala hormon ürettiği için ara ara miyavlama faslını yapabiliyor.

Gelyahron

Zamanla düzelir. İçgüdüsel olarak yapıyor

bbeyzvv

bazılarında kızgınlık karaktere oturur bizimki 1 buçuk yıl önce kısırlaştı hala nadiren devam ediyor ama çoğunda 1-2 ayda geçiyor