Ucuz Kaliteli Mama?

Simgebykl

Nd kullanıyoruz fakat kedim çok büyüdüğü için çok yiyor ve yetmiyor, 1 ay sonra kısırlaştıracağım için ona para biriktirmek istiyorum. Maddi açıdan nd zorladı beni. Önerdiğiniz ucuz ve kaliteli mama varmı

9 CEVAP

bbeyzvv

mystic

bbeyzvv

yerli üretim olduğu için uygun kedilerim seviyor bütçe dostu ve içeriği fiyatına göre iyi

AnneRoss

Mystic diyenlere ben de katılıyorum. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum baya iştahla yiyo, hem o mutlu hem cüzdanım kskskddk

Siyammm

Mystic

nilayy24

Mystic

MiaLuna

Mystik.....fiyati uygun icerigi guzel..
Deneme amacli 1.5 kg paketini almistik..kedilerimiz begendi..saglik sorunu vs olmadi..15 kg buyuk boy siparis verdik...

onurtemiz

Benim kedim ND'yi 1 kilo yiyor 1 ay da :D şaşırdım size, ND yazacaktım açıklamanızı okumadan önce

KosanKelebek

Ben de mystic kullanıyorum ondan önce prochoice kullandım ikisinden de memnun kaldım hatta şimdi mystic ve prochoice dönüşümlü vermek istiyorum

Kerevit

Mystic benim kedim yememişti önce denemelik az alın. Ahh keşke yeseydi