Kedimi Evde Mi Bırakayımmm

eslemkaya

1 haftalığına tatile gidiyorum 4 aylık kedimi evde mi bırakmalıyım yanıma mı almalıyım eğer evde bırakırsam komşumuz her gün bir kere bakıcak mamasına suyuna

4 CEVAP

derya1616

komsu kapıyı actigi zaman tam o esnada kacarsa disari.? bir hafta uzun bir süre bence.

bbeyzvv

kendi arabanızla mı gideceksiniz ve yol kaç saat

Ozge00

Evde kalabilir. 1 hafta cok uzun değil. Simdi yaninizda görürseniz hem yol stresi hem de farkli ortam stresi yaşayacak. Biri gelip ilgilenecekse cok iyi. Oyun oynatmasini rica ederseniz iyi olur çünkü sıkılacaktir siz yokken. Etrafa oyuncaklarını da bırakın.

eslemkaya

3 saat sürücek kendi arabamızla gidicez. Dışarı kaçma ihtimali pek yok kedimin