Yavaş Besleme Mama Kabı

Ksknur

Kedisi için yavaş besleme mama kabı kullanan var mı arkadaşlar. İşe yarıyor mu acaba. Bizim kız çok hızlı yiyor. Sonra da sindirim problemi yaşıyoruz. Mama kapları işe yarar mi acaba?

4 CEVAP

Gul36

Evet, yarıyor. Hem kilo vermesi hem sindirim sorunları hem de zeka gelişimi için almıştım, sonuçtan çok memnunum. Hem yemek yemiş hem de oyun oynamış oluyor. Bizimki Trixie'nin mavi kubbe şekilli olanı.

Gul36

Trixie kedi zekâ oyuncağı diye aratırsanız daha kolay bulursunuz. Üstü mavi renkli kubbe şeklinde olan.

Ksknur

Evet şimdi buldum. Çok teşekkürler

Ksknur

Ortada çıkıntıları olan herhangi bir mama kabı işe yarar sanırım. Trixie model olanları araştırdım da kule şeklinde bir ürün çıkmadı. Normal mama kabı fakat ortada çıkıntılar olan modeller var