Kedim İshal

merveylebadem

Dün gece 3-4 gibi tuvaletini yaparken miyavlıyordu kakasına bakayım dedim böyle jel gibi ishal cıkardı. Dikkatli baktıgımda icinde azıcık kan var gibiydi (pembe pembe) ishali de koyu asker yeşili. Bugün de parazit aşımız için mesaj geldi sizce iç parazit yüzünden olabilir mi? Yemek olarak da dün haşlanmış tavuk göğsü verdim bir de kendi mamasından başka bi şey vermiyorum. Nasıl geçirebilirim? Yarın zaten veterinere götüreceğim ama sormak istedşm yine de

2 CEVAP

nilayy24

Tavuk göğsü toparlardı aslında ishalini, rengi çok normal gelmedi bana bence de yarın götürün

bbeyzvv

iç parazit kaynaklıdır yüksek ihtimalle
yemesinde içmesinde hareketinde bir sırun var mı veya ateşi var mı