Yavru Kedim Bana Küsmüş Mü?

1 aydır benimle olan kedimi tatile çıkarken bi arkadaşımın evine bıraktım 3 günlüğüne almaya gittiğimde uzun uzun beni kokladı zayıflamış mama yememiş ve baya tüy döküyordu :(( eve geldik asla kendini sevdirmedi ben sevdiğim zaman da uzaklaşıp başka yere yatıyor. Beni affeder mi :(( çok üzülüyorum

7 CEVAP

ayays

3 gün için kedinin yerini değiştirmeseydiniz keşke. Sizden ziyade alıştığı ortamın değişikliğine bağlı bir tepki bu.

zimmer

Ortam değişikliğinden olmuştur

bbeyzvv

ona en sevdiği yaş mamalardan alın elinizle verin hayvanlar çok duygusaldır küsmüş size ama kırgınlıkları da kolay geçer affeder

bbeyzvv

bana da yaptılar aynısını hem de evlerinde kaldılar ve annemler baktı çok iyi bir şekilde
siz onu terk ettiniz sanmıştır

nilayy24

Ben 25 gün ablama bıraktım.. Geldiğimde kapıda karşılar falan diyodum yüzüme bile bakmadı koklamadı bile ilk bir gün hep kaçtı benden ama şimdi yine eskisi gibi koynumdan çıkmıyor :)

Mamasını yiyor ve suyunu içiyor şu an oyuncaklarını da özlemiş ama bana çok tripli

Yavru olduğu için düşer eder evin icinde diye çok tedirgin oldum o yüzden:( yoksa bırakmazdim yavrumu.en sevdigi yas mamayi sipariş etmistim bile yarin gelecek sagolun :) umarim beni affeder:(( böyle tanimiyormus gibi davranmasi çok can acıtıyor:(