Kıyma Ve Kedi

venniee

arkadaşlar sorum çok saçma olabilir ama kedim farketmeden çiğ köfteyi ya yaşadı ya da yedi. Parazit aşısı yeni yapıldı. Bi zararı olur mu bilemedim hiç kuru/yaş mama dışında bişi vermiyoruz da

7 CEVAP

Merzela

Bikere den bişey olmaz ama pişirip verebilirsiniz emin olun yaş mamadan daha sağlıklıdır.

yusufsaygin2

Nasıl daha sağlıklı? Bu köftenin içinde soğan mı var, sarımsak mı var? o bile belirtilmemiş. Kedinize kemiksiz, yağsız, tuzsuz ve baharatsız olan et ve tavuk harici köfte falan vermeyin.

bbeyzvv

venniee
baharat tuz yağ olmadığı sürece tavuk et ciğer bunları verin hep yaş mama kuru mama sıkar çocuğu

yusufsaygin2

Nasıl daha sağlıklı? Bu köftenin içinde soğan mı var, sarımsak mı var? o bile belirtilmemiş. Kedinize kemiksiz, yağsız, tuzsuz ve baharatsız olan et ve tavuk harici köfte falan vermeyin.

yusufsaygin2

Nasıl daha sağlıklı? Bu köftenin içinde soğan mı var, sarımsak mı var? o bile belirtilmemiş. Kedinize kemiksiz, yağsız, tuzsuz ve baharatsız olan et ve tavuk harici köfte falan vermeyin.

yusufsaygin2

Petlebi sağolsun 3 kere aynı yorumu atmış..

venniee

kuru mama ve yaş hariç vermiyorum. İnsan değil bunlar ki sindirimleri vs farklı. Bu olayda 2 saniyeliğine oldu meraktan yalamıştır büyük ihtimalle sadece..