Vitamin Hakkında

dollfacepersian

Herkese merhabalar. 18 aylık bir iran kedim var. Irksal olarak hassas olduklarını çoğunuz biliyorsunuzdur. Kedim de özellikle bağışıklık sisteminin düşük olması,tüy kalitesinin düşük olması ve ağız ve dış sağlığının az olması gibi durumlar için Gimpet/Gimcat markasının vitaminlerini kullanmak istiyorum.Kullanmak istediğim vitaminler:Gimcat Multi vitamin,Beauty Pastle veya Beauty Kiss,Denta Kiss ve ek olarak taurin tableti taurinis veya taurinli ödül.
Sorularım ise şunlar:Şuan Acana Pasifica kullanıyorum kedimde. 2 hafta oldu sanırsam. Bilenler bilir tahılsız yüksek kalitede bir mama. Bu yüzden maddi durumumuzu zorlasada geçtik.
Kaliteli mama kullanımında ek vitamine gerek olmadığı hatta zararı olabileceğini duymuştum. Bu doğru mudur?
Acana'nın içinde ihtiyacı olan tüm vitaminlerden bulunuyor mu?
Bu ürünlerin hepsi + Acana Pasifica kullanmak fazla mı olur?
Bazı ürünlerin bazıları aynı vitaminlerden içeriyor.(Taurin ,biotin ve birkaç vitamin) Fazla gelme durumu olur mu?

Sadece taurin için iki ürün var. Birinde 25.000 mg, diğerinde 2.000 m.gram bulunuyor. Hangisini tercih etmeliyim?
E
Cevaplarınızı bekliyorum..

17 CEVAP

dollfacepersian

Veterinerden daha çok strese girecektir. En iyisi kendim taramaya çalışayım. Ödül yöntemi işe yarar mı sizce?

yarayabilir konservelerde işe yarar