Kıyma Ve Kedi

venniee

arkadaşlar sorum çok saçma olabilir ama kedim farketmeden çiğ köfteyi ya yaşadı ya da yedi. Parazit aşısı yeni yapıldı. Bi zararı olur mu bilemedim hiç kuru/yaş mama dışında bişi vermiyoruz da

4 CEVAP

bbeyzvv

özgenin yoğurt önermedeki inadına aşığım ya
biri:kedim nefes alıyo
özge:YOĞURT YEDİR YOĞURT
ldüwlfğwflielfşemfşfşsfk (laf sokmuyorum yanlış anlaşılmasın komiğime gitti)

Ozge00

Ay bildiğimiz acılı çiğ köfte sandim :D nasıl yemis onu diye düşündüm. Sorun olmaz endişelenmenize gerek yok.
Bu arada evde et yapıp verin lütfen. Ben evde etli yemek vs yaparken ona da ozel tuzsuz, baharatsiz yapıyorum. Yoğurt da verebilirsiniz kabızlığa cok iyi geliyor, gelişimine de katki sağlar. Onun harici yumurta, tuzsuz peynir de verilir.

heniy

Çok aşırı yemediği sürece sorun olmaz

venniee

makswwksfsfwkwn beyza çok güldüm