Kedi Tasmadan Kurtulur Mu?

Zukooo

Kedim veterinere giderken taşıma kutusunun içinde çok geriliyor ve sürekli kucağıma kaçmaya çalışıyor. Acaba göğüs tasmasıyla kucağımda götürsem sorun olur mu? Kurtulur mu tasmadan?

1 CEVAP

bbeyzvv

bunı evde falan deneyin ben tasmayı veterinerden almıştım ve oğlumu tasmayla götürürüm hep öyle daha sakin eğer kediniz çok kaçan bir kediyse riskli olabilir kendi aracınızsa sorun olmaz da toplu taşımadan insanlarla kavga edersiniz