Yine Mama Sorunuu

Yamukparmak

Arkadaslar basta bonacibo kullanıyodum 3. Kilo bitmek üzereyken mamada bir hava alma oldu galiba asırı koku yaptı sanırım kedim tiksindi.Bende birikmişim olduğu için 1.5 kilo n&d tavuklu ve narlı aldım.Üç gündür bonacibonun kalanı ile karıstırarak veriyodum ama tüm gün boyunca o kadar az yiyoki.Az öncede elimdeki felicia numunesi vardı onu verdim hapır hupur yedi.Sizce ne yapmalıyım n&d bitene kadar kullansam mı?yoksa felicia alıp ikisini karıstırıp bitirsem mi?Satmaya mı çalıssam?Görüşlerinizi bekliyorum teşekkürler

2 CEVAP

bbeyzvv

nd bitsin kademeli felicia geçişi yapın bu kadar sık mama değişimi kediye zarsr verir

MiaLuna

Tek mamada karar verin..surekli mama degisimi kedinize zarar verir..