Kedim Resmen Deliriyor

nilayy24

Gece bu saatlerde kedim ordan oraya deli gibi gurrrrlayarak koşmaya başlıyor :D bi yerlere çarpacak canı yanacak diye korkuyorum öyle hızlı koşuyor ki sonrasında dili dışarda nefes alıyor. Kedim 5.5 aylık erken kızgınlık olabilir mi yoksa bu normal mi? Teşekkür ederim şimdiden.

5 CEVAP

ZehraBulutt

Hayır kızgınlıktan değil bütün kediler gece belli saatlerde kudurur böyle, sizin gene erkenmiş benimkiler gece 3-4 gibi deliriyolar.

bbeyzvv

ev 2 kat merdivenler ahşap ve benim ayı kedilerim gecenin köründe merdivende koşuyolar.. düşünün neler çektiğimi

elberp

Rahmetli Arya geceyi sakin, sürekli uyuyarak geçirirdi ama Maya tam tersi. Gece biz yatınca o da yatıyor fakat genelde saat 5-6 gibi uyanıp bi 5-10dk koşturup duruyor. Tavana kadar olan ağacının tepesine bile 1 saniyede çıkıyor, o derece enerjisini boşaltıyor. Yatağıma gelip 1-2 kere yalıyor, hiç gözümü açmıyorum, bi kere yalıyo cevap alamayınca gidip uyuyor. Eğer uyandığımı görürse uyutmaz hale geliyor :)

Bikedi

Kediler hem gece hem gunduz avlanan hayvanlar. İcgudusel olarak geceleri kudurup kosturmalari o yuzden. Bizimki de gece 2 civarinda idman yapiyor

ayays

Sizin saatler yine daha makul , bizde senfoni saat üç gibi başlıyor sabah dokuza kadar. Yatak odası kapısı kapatmak mi , aman mümkün dahi değil çünkü bu sefer kapı onu çığlık bestesi başlıyor. Kapamayınca da tepemizde gurlayarak bağırıyor:))))

Kızgınlık değil, gündüz çok yormadigimiz için geceleri iç güdüsel olarak uyanıp coşuyor bizim afacanlar:))