Kedim Ve Tuvaleti

lilaaaasu

Kedim dün gece tuhaf bir şekilde hiç oynamadığı oyuncağını alıp tuvaletinin içine koymaya çalıştı ilk önce izin vermedim ama sonra kıyamayıp verdim oyuncağını kumuna sürtüp geri çıkardı ve onu ısırmaya devam etti bunun bir nedeni var mı

2 CEVAP

ayays

Kedilerin kum algısı çok farklı ve sanırım kediden kediye değişiyor.

Kızım bir tedavi sürecinde ve iki zorlu ameliyat geçirdi. Ameliyat yerine dokunmasın diyerek özel kıyafet giydirdik fakat çıkartma ihtimaline karşı o ay boyunca eşimle nöbetleşe uyuduk. O yüzden planı tutmadı ama giysiyi çıkardığı gibi iki kere kuma gömdü ki birimiz uyanık olduğumuz için hemen fark ettik.

Aynı şeyi oynamasını istemeyeceğim şeyler olduğunu tahmin ettiği onu cezbeden oyun araçları için dr yapıyor. Küçük toka, dolaptan asirdigi kolyem vs... :) yani yalnız değilsiniz.

lilaaaasu

Teşekkür ederiiiim:)