Acill!! Kedide Korona

Badeemm

Ailemde pozitif vakalar var, benim testim belisiz sonuçlandığınan tekrarlanacak. Kedimle mecburen aynı odada kalıyoruz, koyabileceğim başka yer yokl acaba kedime virüs bulaştırma ihtimalim var mı, ne yapmalıyım?

2 CEVAP

FridaDora

Veterinerinizi arayın. Bulaşmış olma ihtimali var. İnsandan kediye bulaşan Pozitif vakalar var.

yusufsaygin2

İnsanlardan kedilere bulaşmış vakalar maalesef onaylandı. Tabii bu virüs türünün kedilerdeki etkisini vs. veteriner hekimler daha iyi bilecektir. Kedileriniz ile teması azaltmaya çalışın, çok çok geçmiş olsun..