Boynundaki Yara

kedimelsa

Kedim boynunu biraz fazla kaşıyor ama hiç yara gibi bişey olmamıştı yeni mantar tedavisi gördü bana da bulastirdi ve sonra ikimizde de geçti yeni mamaya geçtim (mystic) ama geçeli 1 ay oldu bu akşam boynunda minik yara vardı ellettirmedigi için fazla çekemedim pazar günü vet e gidicem fakat çok merak ediyorum yaşayan var mı

3 CEVAP

emre3674

TAM BELLİ OLMUYOR RESİMDEN EĞER SİVİLCE GİBİYSE BİZİM KEDİDE DE ÇIKTI VETERİNERİN VERDİĞİ SOLİSYON VAR AĞIZ GÖZ YARAYA KULLANABİLİRSİN DEDİ 2 GÜNDÜR ONU SKIYORUM GEÇMEZSE BENDE GÖTÜRECEĞİM

AnneRoss

Sanki pençesiyle yırtmış gibi duruyo

kedimelsa

Evet tırnaklarıyla yapmış