Kedim Kuşun Peşine Balkondan Atladı :(

riobrazil

Merhaba. 4 aylık kedimiz bugün bir anlık boşlukta 4. Kattan düştü.heryere sineklik taktırmıştım düşmesin diye. Ama balkon sinekliği açılınca bizden önce balkona fırlıyor ve bu kez düşüverdi :( sol kolu kırıldı dirsek bölgesinden. Hemen veterinere götürdük. Gereken herşey yapıldı.Gözüme uyku girmiyor sakat falan kalacak diye çok korkuyorum.Ayağını dirsek kısmından itibaren hiç oynatamıyordu.adeta cansız gibi. Ayağı kırılan tüm kediler bu şekilde mi olur. Yani kırılan yeri hiç oynatamaz mı?

4 CEVAP

Gelyahron

Geçmiş olsun, iyi mudahele yapıldıysa sakat kalmaz, tel mi taktılar alçıya mi aldılar

riobrazil

Atel yapıldı. Çok kötü bir kırık değilmiş ama ayağını hiç oynatmaması beni korkuttu.cansız gibi sallanıyordu kolu.patisi geriye doğru bükülmüş ve sürükleyerek yürüyordu çok üzülüyorum.

riobrazil

Umarım dediğiniz gibi düzelir. Başka birşeyi olmadığı için çok seviniyorum ama onu o halde görünce içim parçalanıyor. Cevabınız için çok teşekkürler. Büyük ölçüde içimi rahatlattınız.

Gelyahron

Yok yok telaşlanmayin düzelir. Daha çok genç kediniz. benim kedimin omuru kırıldı kuyruğu koptu. O zaman iki yürüyüp duruyordu şimdi maşallahı var duvardan duvara atlıyor. Sizin de moralinizin yüksek olması lazım çünkü kediler hissediyor. Siz ne kadar güçlü olursanız kedinizde aynı oranda güçlü oluyor