Karşı Komşunun Leyla Kedisi

zerenozkaya

Arkadaşlar tam soru gibi değil ama bizim bu mahallede karşı binadaki komşunun kedisi ne zaman beni camdan görse borulardan bir yerlersen yan evin balkonuna tırmanıyor.Bizim burda evler bitişik,oraya da sanırım borulardan çıkıyor ve durmadan evime atlamaya çalışıyor.Benim Kedi Mina'yla bir tıslaşma merasiminden sonra biraz yüreğim buruk balkon penceresini örtüp içeri giriyorum.Geçen gün bu çılgın smokin kediyi 6. Kata çıkmış gördüm.Yahu nasıl düşmüyor? Hiç böyle bir şeye şahit oldunuz mu?

2 CEVAP

yusufsaygin2

Kediler vücut yapıları gereği en ufak çıkıntıya bile tutunabilirler. Fakat daha önce düşmemesi asla düşmeyeceği anlamına gelmez. Sinek görür, hareket eden bir şey görür, peşinden zıplar düşer, dengesini kaybeder düşer.. Kedilerde yüksekten düşme maalesef çok ciddi sorunlara yol açıyor. Umarım karşı komşunuz en kısa sürede gerekli önlemleri alır.

zerenozkaya

Komşunun kedisi ama sokakta yaşıyor.Sanırım kadın besliyor diye onun kedisi demişler