Kedim Gece Beni Uyandırıp Balkona Çıkmak İstiyor.

Mimii

Merhaba benim de 2,5 yaşında scottish kedim var. Teras katta oturduğumuz için yazları hep balkondayız onu da çıkarıyorduk. Geçenlerde gece düştü ve bir gün boyunca bulamadım. Şimdi kapatıyorum her yeri öyle yatıyorum hava aydınlandığı gibi beni uyandırıp balkona çıkmak istiyor. Kapıyı açmasam bile bir saat ara ara miyavlayıp devam ediyor asla unutmuyor. Nasıl çözebilirim bunu

1 CEVAP

Gelyahron

Bir kere alistiysa çok zor vazgeçmesi. İlgisini başka yöne çekmeniz lazım