Acil Kedimin Arka Bacağındaki Açıklık

Fatmaduven

Arkadaşlar dün fark ettik arka ayağında bu şekilde bir açıklık var neyden olabilir sizce ve ne yapılmalı bu arada veterinere gidemem şehir dışındayım

7 CEVAP

Fatmaduven

Ama çok acilse veterinere sorup buradaki veterinerden ilaç alabilirim !

Gelyahron

Yara mi o fotoğrafta çok belli olmuyor?

Gelyahron

Yani veterinere danışmanız daha iyi olur geçmiş olsun bu arada

Fatmaduven

Teşekkürler

derya1616

gecmis olsun gittiginiz sehirde veteriner yokmu .? gidemem demissiniz.cok uzuldum ayagini görünce umarim en kisa surede geçer.

AnneRoss

Açık bir yara gibi bu şekilde durması çok sağlıklı olmaz bence bir an önce bir veterinere danışın mümkünse bi sorun muhtemelen bir krem vs verirler

Fatmaduven

Merhaba tatil için küçük bir ilçeye geldim ve bu sebeple çok az veteriner hekim var ve çiftlik hayvanları konusunda yoğunlaşmışlar. Kendi gittiğim veteriner hekime danıştım. O bana şimdilik crystalin sprey alıp günde 4 defa sıkmamı önerdi. Şimdi o açıklıktaki yaralar iyileşti minik minik tüyler gözüküyor. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.