Kedi Yumuşak Dışkı

senabayazt

kedim matisse yavru mamasını yiyor 35gündür o günden beri dışkısı yumuşak son 3 gündür patisi ve popsunda dışkı kalmaya başladı çok kötü kokuyor nd narlı tavuklu yavru maması aldım matisseyle yavaş yavaş geçiş mi yapmalıyım sadece nd mi vereyim.ve aşırı sıvı olmadığı için veterinere gitmesem ev yapımı ne yedirebilirim ne kadar sürede düzelir lütfen yardım edin

2 CEVAP

Ozge00

Evet karıştırıp vermeniz lazım. Yavaşça eski mamayi azaltin.
Tavuk göğsü haşlayıp verebilirsiniz, yumuşak diskiya iyi gelir.

senabayazt

reflor iyi gelir mi peki refloru nasıl kullanmam lazım hayvanlar için ayrı satılan reflor var mı