Kilo Aldıran Mama

gatinha

Arkadaşlar yavru kedi için en besleyici ve kilo aldıran mama hangisidir? Kedim güzel yiyor ama sanırım besin değerleri yeterli gelmiyor kilosu hayli azaldı. Tavsiyelerinizi bekliyorum

5 CEVAP

Ozge00

Acana, orijen tarzı mamalar ama pahalıdır.
Kilo kaybı yaşıyorsa bir veterinere goturmek lazim, altında bir sey yatıyor olabilir. Şöyle de bir sey var, yazin kediler az yiyip az hareket ediyorlar yağları eritiyorlar. Benimki de cok azicik kilo vermis.
Mamasi yeterli gelmiyorsa evde kendiniz et, yoğurt, yumurta verin lütfen

derya1616

kesinlikle veterinere goturun oncelikle kilo kaybi icin.sonrasi ise malum yuksek fiyatli mamaları önerebilirim.isimleri malum royal canin .proplan .nd .gibi

Wolter

köpekler için bahsediyorum royal canin yağlı olduğu için kilo aldırıyor kediler içinse bilemiyorum

gatinha

kedim çok çok hareketli sıcak falan dinlemiyorum o yüzden yediğini yaktığını düşünüyorum açıkçası. ama yine de yüksek kalorili bir mamayla dengelemek istedim

Wolter

veterinerinize kontrol ettirin kilosu iyi mi değil mi çünkü kilo aldıktan sonra vermesi çok zormuş kedilerin