Minik Bir Rica :)

ZehraBulutt

Arkadaşlar bu minnoşa yuva arıyoruz.

https://sosyal.petlebi.com/kedi-ilanlari/254045-badem-sekeri-omurluk-yuvasini-ariyor

Hesaplarınızda paylaşırsanız minnettar oluruz. İkinci kediyi sahiplenmeyi düşünenleriniz varsa fırsat ayağınıza geldi :) kaçırılmayacak bir kedi gerçekten, çok sevecen insan aşığı bir oğluş, İstanbul'dayız.

20 CEVAP

ZehraBulutt

Sağ ol idil, kimse istemiyor bu çocuğumu bana kalcak bu gidişle.

@Blychee haysev dahil birçok sahiplendirme sayfasında paylaştık ama yuva çıkmıyor bir türlü, çok küçük olmadığı için sanırım :(

yusufsaygin2

UPUPUP

iidyl

her gün yeni bişiler öğreniyorum.. az önce aylardır zehra sandığım kişinin adının esra olduğunu öğrendim :')

Siyammm

Bende ilandan öğrendim İdil ajsjdndj

iidyl

şokunu atlatamıyorum..

arkadaşlar benim adım cidden idil kimlikte falan da idil yazıyo MSLFPXLAÖFÇXPALÖFLZPALFLXPAL ÇOK YALNIZ HİSSETTİM KENDİMİ