Minik Bir Rica :)

ZehraBulutt

Arkadaşlar bu minnoşa yuva arıyoruz.

https://sosyal.petlebi.com/kedi-ilanlari/254045-badem-sekeri-omurluk-yuvasini-ariyor

Hesaplarınızda paylaşırsanız minnettar oluruz. İkinci kediyi sahiplenmeyi düşünenleriniz varsa fırsat ayağınıza geldi :) kaçırılmayacak bir kedi gerçekten, çok sevecen insan aşığı bir oğluş, İstanbul'dayız.

20 CEVAP

Blychee

Aslında gayet küçük hem de her şeyiyle ilgilenmişsijiz sağlık durumu belli, alacak kişi kum eğitimi kuru mama alıştırma sorunu yaşamayacak. Bence tam ideal yaşta şu an. İnşallah yuva çıkar minnoşa. Ev şartı koşmayın bence belki kapalı bahçede bakmak isteyen olur sahiplendirme şansınız artar ^.^ benim de minnoşumu kimse sahiplenmiyor, bahçemiz yok yol kenarinda yaşıyoruz ben de kara kara düşünüyorum. Umarım ikimizin yavrularının da güzel yuvaları olur

poughkeepsie

zıpzıp yukarı

yusufsaygin2

Upupup

ayays

Ayyyyy çok güzel çocukmuş gerçekten:) üçleme düşünüyorum bazen, sonra vazgeçiyorum. Büyük ihtimal benimkiler kabul etmez :)

iidyl

bunu yine uçuralım yukarılara

Blychee

Instagram @haysev de paylaşın bence kitlesi fazla ^.^

iidyl

keşke istanbul’da olsaydım :((

umarım sahiplenmek isteyen çıkar.. çıkmazsa da altından kalkabilirsin üç kedinin umarım zehra allah kolaylık versin :’)

ZehraBulutt

Evet bize göre küçük ama insanlar nerdeyse yeni doğmuş bebek istiyorlar :(

Sizin yavrunuz da güzel bir yuva bulur inşallah.

havva00

^_^`♡ ~¿~♡

Anonymus552223

Benim pakize de bu sekilde başıma kalmisti ama suan cok mutluyum, onu sahiplenmeyenler cok sey kaybetti

ZehraBulutt

Vallahi badem'i de istemeyenler ne kaçırdıklarını bir bilseler, ne mercan'dan ne bulut'tan bu kadar sevgi gördüm bu çok başka bir kedi, zaten isteyen olsa da çok zorlanıcam vermekte galiba.

Siyammm

Aaa sizdemi Bayrampaşadasınız
Şu olanlardan birşey ogrendiysem internete herkesin kendi ismini yazmadığı oldu Esra hanım ;)

ZehraBulutt

Evet maalesef Bayrampaşa'dayız :) Zehra benim göbek adım sayılır, daha önce profilde esra yazıyordu ama karışıklık oluyor diye değiştirmiştim.

Natkarat

Yukarıda tutmak lazım. :)

ZehraBulutt

Güncel