Kedilerimin Kilosu Normal Mi

derya1616

kedilerim yeni 6.ayina girdiler.yaklasik 5 kilo civari agirliklari .sizce normal mi kilolari.simdiden tesekur ederim

6 CEVAP

derya1616

biraz ayari tutturamiyorum bunu itiraf etmeliyim onlari mutlu edicem diye sağladıklarından olmalarini istemem tabiki.ama inanin mahalledeki kedileri bile pantere cevirdim.daha nasil ne yaparim diye dusunmekten sokak sokak gezip kedi besliyorum.))

Ozge00

Biraz kilolu evet :D benimki sizinkinden büyük olmasina ragmen 3 kilo civarı. Mama miktarını biraz azaltın derim ileride sorunlar çıkmasın

Ozge00

Hangi mamayi kullanıyorsunuz ki? Benimki mama pek sevmez genelde, az yediği icin de kilo almıyor. Maşallah size :D

derya1616

proplan yavru kedi mamasi veriyorum .arada tavuk budu .birazda kuzu eti veriyorum ama hergun degil

ayays

Tek bir kedinin kilosu mu? Bana çok fazla geldi.

derya1616

evet birinin kilosu