Sevgi

Merhaba 5 aylık tekir bir kedimvar sadece merak ettiğim için bir soru soracağım kedime mamasını suyunu veren kişi genelde benim onunla evde tek oyun oynayan da benim annem ise sadece kakasını temizliyor ve seviyor ama nedense ben ona seslendiğimde ortaya çıkması zaman alırken annemin normal benimle konuşmasında bile miyavlaya miyavlaya gelip ona kendini sevdiriyor bendeyse böyle bir durum söz konusu değil anneme kendini çokça sevdirirken hatta sevmesi için başınıher yerine sürerken bana nedense çok fazla böyleşeyler yapmıyor sadece ona karşı böyle bna karşıysa bacaklarıma atlayıp sarılıp ısırma gibi huyları var sanırım annemi asıl sahip olarak bellemiş ama nedenini tam anlayamadım ve beni çok sevmediğini düşünüyorum kendimi daha nasıl sevdirebilirim bilmiyorum acaba beni sadece oyun arkadaşı olarak falan mı görüyor lütfen cevaplayın 2.5 aydır yanımızda ve anneme karşı hep daha yakın merak rdiyorum neden böyle

2 CEVAP

Aylin9995

Merhaba :) Kedinizin davranışlarından sizin onunla daha çok oyun oynadığınız için sizi dediğiniz gibi bir oyun arkadaşı olarak görüyor. Ama bu üzüleceğiniz bir durum olmamalı, bir bağınız oluşmuş ki böyle yaklaşabiliyor size :) Kediler yavru olunca çok oyuncu oluyorlar fakat büyüdüklerinde genellikle sadece hep uyurlar veya mama yerler. Bu yuzden durum bu iken keyfini çıkarın! :)

Bana pek kendini sevdirmediği için biraz üzülüyorum o yüzden bu başlığı açmıştım ve ben de sizin gibi düşünüyorum zaten illaki seviyordur ama öyle sevgi gösterileri de yapmasını isterdim:( cevap için teşekkürler @Aylin9995