Kedim Benimle Uyumak İstemiyor

pnariy

Herkese merhabalar benim 2.5 aylık bir kedim var annesinden erken ayrıldığı için hayla tişörtümü emme alışkanlığı var yanıma gelip yarım saat emiyor uykuya dalınca hemen irkilip yanımdan gidiyor kalsın diye öpüyorum seviyorum fakat nafile asla yanımda uyumuyor nedeni nedir

9 CEVAP

Ayseenur10

Her kedinin karakteri huyu farklıdır bazıları sahibinin boynunda uyur bazıları yanaşmaz. Bizimkide dibimize girmez en fazla ayak ucumuza gelir yatar canı isterse

AnneRoss

Yatağınızın içine kedinizin minderi yastığı falan varsa onu koymayı denediniz mi ? Belki kedi eşyasının üzerinde sizin yanınızda uyur o şekilde

Wolter

yani uyumak zorunda değil özgür hayvanlar ve sanırım yeni sahiplenmişssiniz ortama alışmamış da olabilir benimki yatağın altında uyuyor sabah da benim yanıma geliyor

pnariy

Yani evet uyumak zorunda değil fakat insan imreniyor diğer kedilere benim ki çok soğuk kanlı ????

Wolter

sevdirmiyor el ile mesela ama yanağımla sürterek sevince sevdiriyor grlamaya başlıyor yalıyor filan zamanla alışır ya da ona uygun taktikler bulursunuz ben de istiyordum benimle yatmasını fakat olmuyor :D köpeğim benimle yatıyor o aşşağıda fakat bir süre geçtikten sonra biraz gıcık oılabilirsiniz çünkü gelip gelip ısırarak uyandırıyor sonra da yalıyor yere koyuyorsunuz tekrar geliyor :S sabahın 6 sı da olabilir 4 ü de

Aylin9995

Merhaba :) Hava çok sıcak kediler de rahatsız olabiliyor bundan, yerde bile yatabiliyorlar hatta bazen :) Bağımsız varlıklar oldukları için maalesef onların bu durumu yönetmelerine izin vermek gerekiyor

AnneRoss

Ben yatağını ayak ucuma yerleştirdim orda yatıyo, canı sıkılınca çıkıp yatağın ucunda yatıyo

zerenozkaya

Benim kedim de küçükken bana çok serin davranırdı inanılmaz üzülürdüm.Çok ürkek bir kediydi.4 aylık olana kadar onunla çok ilgilendim,yani şımarttım.Ondan sonra zaten bana baya kanı ısındı.Şımartmaktan kastım oyunlar oynuyorduk durmadan,bi de benimki tekir kedi ben oyunu bırakmadıkça canı çıksa asla oynamayı kesmiyor.4. Aydan sonra yavaş yavaş ısırmasına kızmaya başladım ses yükseltme gözlerine dik dik bakma,gerekirse odadan dışarı koyma.Zaten tuvalete bile peşimden gelen kedi yalnız kalınca kafayı yiyordu(tek yaşıyorum) ondan beridir asla ısırmaz

zerenozkaya

İki soru sormuşsunuz sanırım ikisine de cevap olur belki