Yeni Mama Ve Dışkı

PandoraA

Merhaba, N&D ve matisse den sonra felicia nın somonlu kısır mamasına geçiş yaptım. Günde 2 kez büyük tuvaletine çıkan kedim felicia ya geçtikten sonra günde 1 kez ve eskisine oranla miktar olarak daha az dışkılamaya başladı. Bu durum normal mi? Kabız mı oluyor diyeceğim ama 2 haftadır kullanıyoruz tuvalete çıkmama gibi bir durum olmadı bu sürede.

3 CEVAP

PandoraA

Denemek için küçük paket almıştım. Bitmeden yeni mama siparişi vermeliyim. Normal bir durum derseniz 10 kiloluk paket alacağım değil derseniz mamayı değiştireceğim :/

PandoraA

Yok mudur bi bilen :(

ayays

Bunun için gözlem yapmanız gerekir.
Diskinin katilik oranı , tuvaletinde geçirdiği süre, huzursuzluğu... kabızlık hergun tuvalete çıkan kediye denmez ama her mamanın sindirime süreci farklıdır. Buda farklılık gösterebilir.