Kedimin Irkı Bombaymı

Tunahangul

Kedim bombayın karakterine birebir oturuyor dış görünüş aynı sizce bombaymı

8 CEVAP

ZehraBulutt

Ama muhteşem gözleri var zümrüt gibi maşallah, bombaydan çok daha güzel kediniz.

Anonymus552223

Biraz kilo alirsa bombay oluyo kara kediler

ZehraBulutt

Hayır

zzeynepbetul

Bombay cinsi siyah tüy sarı göz oluyor ama bence bu renk daha Bi güzel maşallah:)

miraytas

Bombay kedilerin yüzleri daha yuvarlak ve çoğunlukla sarı gözleri oluyor. Biz de yavrumuzu başta bombay sanmıştık ???? sonra farkettik tekir olduğunu ama bizim yavrularımız her haliyle güzel ????

Linsenpai

Bombayların gözü altın/kehribar rengi oluyor. Sizinki cins değil ama çok güzel maşallah

mervevehubble

ay gözlere bak nazar değmesin. çok güzel bir kedi cins midir bilmiorum ama

AnneRoss

Bana da ilk baş bombay denmişti ama sonradan çok nadir bir ırk olduğunu öğrendim. Meğer kedim British-Rus kırmasıymış.

Sizinki de muhtemelen bombay değil ama o kadar güzel ve asil bi kedi ki bu çok küçük bi ayrıntı kalıyo :)