Kedimin Poposundan Kan Damladi

Arkadaslar birkac ay önce kanli ishal problemimiz oldu doktor parazitten dedi iylesir gibi oldu ama arada tekrarladi (1 kere ) evde yoktuk geldigimde kedimin tuvalet yolunda damlamis kanlar vardi sizce ne olabilir? Bi huzursuzluğu yok gibi

8 CEVAP

Ozge00

Pes vallahi. Nasıl insanlara denk geliyoruz. İshal icin tavuk göğsü haşlayıp verebilirsiniz, kakasinin katılasmasina yardımcı olur. Ayrıca ishalde sivi alimi da cok önemli, sürekli sivi kaybettiği icin. Su içmeye teşvik edin

Ozge00

Şuan golosi kullanıyorum, bitince mystice geçecegim. Malum mama fiyatlari biraz pahalı. Mystic hem Uygun hem de icerigi iyi duruyor. Önerebilirim size de.

Ozge00

Başka bir veterinere göstermenizi öneririm.sorununuz çözülmemis bu da demektir ki uygulanan tedavi ise yaramıyor. Her veteriner iyi değildir ne yazık ki. Dediğiniz cok ciddi duruyor, yarın sabah ilk is göturmelisiniz bence. Çok geçmiş olsun

Sadece parazit iğnesi uyguladi ve önemli değil diye yolladi birkac gun sonra hala gecmeyince mesaj attim getirin dedi gittik kedim klinikte dolasiyordu bu kedi hasta degil hasta kedi boyle olmaz dedi ve bakmadi bile sadece kuru mama yesin ishali gecer dedi ilk isim veterinere gitmek olucak

Suanlil ishal degil gecti muhtemelen mamasindan olabilir reflex kotu mama acaba kabizlik mi yapti diye dusunuyiorum kendisi cok fazla su iciyor zaten rwflexi kullanmaya devam ettim cunku veteriner hekim iyi mamalar arasinda saydi arastirinca oyle olmadigini ogrendim

Ozge00

Ne? Aboo. Benim onceki veterinerim de Reflex iyi diyordu, daha sonra kedimin kısırlaştırma ameliyatında rahmi yerine az kalsin bagirsagini alacakmis ve bize hamile olduğunu söylemişti. Oysa oyle bir sey yokmus. Neyseki yol yakinken döndük, sizin de yol yakınken dönmeniz cok cok iyi olur.
Bu arada kabızlık icinde düzenli yoğurt kullanmani oneririm, biz sık sık kabizlik yaşıyorduk artik tekrarlanmiyor.

Ozge00

Kakası kati mi baktiniz mi? Uzun suren ishalden sonra kati dışkılama makatta soruna neden olabiliyor. O yüzden olabildiğince sıvı beslemek lazım iyileşene kadar.

Kakasi kati sizde ucu yirtmiaainiz valla bende hemen degistiricem mamayi siz ne kullaniyorsunuz