Köpeğimin Cinsini Bilmiyorum. Acaba Nedir Bilen Olur Mu?

Buskut

Köpeğimin cinsi nedir sizce? Bilen olur mu

25 CEVAP

zibityus

ya da anlamamak için inat ediyodur

Buskut

Aynen :)

Buskut

Evet ben genelde biri gülmekten bahsedince gülerim :) ben de sizin gibi insanlara bayılırım

zibityus

nasıl insanlar mesela

zibityus

bakış açısını paylaştığı için bazı insanların bi şey ispatlamaya çalıştığını düşündürttüğü insanlar mı

zibityus

açık fikirli olan insanlar mı

zibityus

ya da kapalı kutu olup size sormicam napıcağımı bi şey ispatlamaya çalışmayın uzatmayın falan diyen tipte olmayan insanlar mı

zibityus

bence de bayılınılması gereken insan tipi hatta el üstünde tutarım ben olsam

Buskut

Hayır. İlla kendi dediğinin kabul görmesini isteyen. Konuyu uzatmaktan zevk alan. İlla her şeye bir cevabı olan :)

zibityus

uzatmaktan zevk alan ben miyim sence :) her şeye cevabı olan da mı benim sence :) ne yazsam cevap veren sen değil misin :) kendi görüşünden vazgeçemeyen sensin. yeni bir görüş duyunca sinirlenen sensin :)