Kedimin Cinsi Tekir Mi?

alexpati

Kedimin cinsini merak ediyorum çünkü çok garip ilginç hareketleri var tekir görünüyor ama tekir kedisinin özelliklerini araştırınca bizim sıpayla alakası yok:D

7 CEVAP

AnneRoss

Aşırı tatlı bi tekir :) Her kedinin davranışları ve kişiliği birbirinden farklı olur aynı insanlar gibi, sadece ırkının özelliklerinden ibaret olmazlar yani. Tüyü kadar ömrü olsunn

Gelyahron

Tekir :)
Kediler çok garip zaten, ilginç hareketleri neler mesela ?

suledoruk

Gri tekir :)

ayays

Evet, tekir.

Hatta profilimden büyümüş halini de görmeniz mümkün.

Sizi bilmem ama sakin, keyfine düşkün, başka kedileri de pek sevmeyen, özgür ruhlu bir çocuk. Hatta hiç yaramazlık yapmadan büyüyen nadir kedilerden biridir bence:) ama inanılmaz sırnaşık, sürekli kucak kucağa aşk yaşıyoruz.

Tüyü kadar ömrü olsun:))))

Pati_paw

Bizim ülkede çok az bilinen birşey şu kedilerin %90 cinstir ama ülkemiz sadece popüler olanı bilir . Ocicat benziyor ama gri oci var mı bilmem ingilizce gri kedi cinsleri falan yazarak bulabilirsiniz . Ayrıca ülkemizde birçok desenli ,çizgili kediye tekir cinsi derler buda yanlıştır.

alexpati

Teşekkür ediyorum yanıtlar için çok fırlama uyumlu gibi duran aşırı uyumsuz bi kedim var rahatına aşırı düşkün çocuk sevmez sırnaşık sinirli :D

introvert

evet sizin kediniz sevimli bir tekir :) tekir bir ırk değil aslında, kedilerin kürkünün şeklini,desenini ifade eden bir kategori. kafasında M şeklinde çizgiler bulunan ve vücudu genel olarak çizgili olan kediler tekir olarak kabul ediliyor.