Kedilerimden Biri Galiba Kustu

bbeyzvv

sabah kalktığımda yerde böyle kusmuk vardı 3 kedim var ve hangisi yaptı bilmiyorum hepsinin iştahı yerinde hareketsiz yok ateşleri yok ishal değiller bugün veterinere gidicem ve hangisi olduğunu bilmediğimden hepsini götürememe (tekim ve arabam yok) sizce neden olabilir ne yapmalıyım bi fotoğraftaki vardı bide hemen yanında küçük bi tane aynısındsn

8 CEVAP

ZehraBulutt

Çok korkulcak bir kusmuk değil bu mide öz suyu çıkmış, muhtemelen tüy kusacak bugün veye yarın.

bbeyzvv

güncelll

ZehraBulutt

Beyza tüy kusmadan önce bazen böyle kusuyorlar, hemen vete gitme bence. Hepsine malt ver. Kusmaya devam ederseler götürürsün, hem hangisi kuşmuş anlarsın ona göre gidersin vete. Arabasız ve tek olmak çok zor bilirim, bel fıtığı olucam ben de bu gidişle ;(

AnneRoss

Kedim geçen tüy kustu aynı bu şekildeydi, endişelenmenize şu anlık gerek yok bence ama gözlemleyin tabii yine

bbeyzvv

teşekkürler hepinizeee

ayays

Sevgili Beyza,

Benim oğlum da malt bittiği zaman böyle kusmustu. Ardından tüy geliyor. Endişe etmeyin, bir gözlem yapın isterseniz :)

aras0

Geçmiş olsun benimde kedim iyileşti Güzel bi duygu :)

Ozge00

Hindistan cevizi yağı kullaniyordunuz sanırım. malt ozu ve yag oluyor genelde maltta. Yani tek basina yag yeterli olmayabilir belki.