Kedi Dişi Mi Erkek Mi

Blychee

Anket

Dişi
(6 oy)
Erkek
(7 oy)
Toplam (13 oy)

Bugün birileri kapımın önüne bu dünya tatlısını bırakıp gitti. Hemen sahiplendirmek istiyorm, fakat emin olamadım dişi mi erkek mi? Neredeyse dişi olduğuna eminim ama yanlışlık olsun istemiyorm, bide aşırı ishal durumda kedi iç dış parazit olunca geçer dimi bu durum kedinin kilosu falan çok iyi

12 CEVAP

ZehraBulutt

Ah ne kadar şanlısınız darısı bizim başımıza, nereye ilan koydunuz da bu kadar çabuk yuvalandı acaba? Güvenilir di mi sahiplenecek kişiler

ZehraBulutt

Erkek bence de, bazı kedilerin geç belirginleşiyo testisleri

Ozge00

Erkek bu :D evet sonradan belirgenlesir

Blychee

Teşekkürler aslında dişiye benziyor huyu ama sahiplendirmek için konuştum cinsiyeti önemli değil dediler o yüzden sorun yok, 1 saatte yuva çıktı bebişe çok mutluyum ^.^

heniy

erkek gibi geldi sanki

Blychee

@ZehraBulutt merhabalar ben Rize'de yaşıyorum derneğin sayfasında paylaştım. burası küçük yer olduğu için güvenirlik konusunda pek sorun yaşamıyorum daha önce 7 kedi sahiplendirdim hepsiyle iletişimdeyim. Biri bakmak istemedi mesela geri getirdi, sahiplendirirken özellikle söylüyorum zaten bakmak istemezseniz geri getirin sakın sokağa bırakmayın diye. Bulunduğunuz ilin en büyük sayfasinda paylaşırsanız en kolay o şekilde sahiplendirirsiniz, ben ilçe sayfalarına da yaziyorum şansları artsın diye

Blychee

Pati_paw bildiğimiz tekir bence haha :D eve aldım getirdim yere koydum direk geldi kucağıma çıktı bu kadar cana yakınlıkta fazla yani minnoş ya inşallah çok mutlu olur, zaten sahiplenmek isteyen de hiç önemli dehil cinsiyeti dedi o yüzden sorun yok ^.^

Seymaaacaan

Bana erkek gibi geldi

Blychee

Ayaklarını üstünde kuyruğunu kaldırarak da baktım çıkıntı şeklinde bişey yok emin de olamadim

Blychee

Veterinerden sonra sorucam neymiş cinsiyeti diye bakalım ne çıkacak :D

Pati_paw

Yani bence cinsiyeti önemli değil dünya tatlısı ocicat gibi . ocicat köpek gibi eğitilebilir bir tür ama yanlız kalmayı sevmezler ve çok çabuk sıkılırlar . Başka hayvanlarla iyi anlaşırlar .( bazı istisna durumlar harici )

ZehraBulutt

Ocicat ne arar sokakta :)