İki Günlük Ayrılık

hazalsenol

Haftasonu zorunlu bir şehir dışı planım var ve kedimi götüremeyeceğim bir yer. Kedimi bir arkadaşıma daha doğrusu annesinin ve babasının olduğu eve bırakacağım. Bu iki günlük ayrılıkta kedim beni ve evi unutur mu psikolojisi bozulur mu? Bu arada bırakacağım ev haftada bir oynamak için gittiğimiz bir ev

7 CEVAP

Badems

Ne demek rica ederim, sizi aramaz bile merak etmeyin. Geldiğinizde iyice ilgilenirseniz hiç gitmemiş kadar olursunuz :)

bence iki günden bir şey olmaz diye düşünüyorum .

hazalsenol

Evime yakın gelecek arkadaşım yok sıkıntım orada :(

hazalsenol

İki gün evde tek kalabilir mama ve suyunu bol koyun diyorlar ama ona da gönlüm razı olmuyor :(

Badems

Hayır tek kalmamalı, döndüğünüzde suratınıza bile bakmayabilir. Şöyle düşünün sabah çıkıp akşam geldiğinizde eve üstünüze atlıyor değil mi ? Oynamanız için deliriyor. İki gün evde kimse olmadığında bi canlı ne yapar? Şunları diyen insanların kedilerine/köpeklerine nasıl baktıklarını çok merak ediyorum. Bu durumda dediğiniz yere bırakın, yabancılık çekmez en azından haftada bir gidiyorsanız. Sizi de unutmaz onunla ilgilecek birileri olucak çünkü

hazalsenol

Çok teşekkür ederim :) ayrıca bıraktığım yerde kardeşleri anne ve babası var dört kedi hem sıkılmaz :)

Badems

Bence kediniz evinizde kalsin. Ara sira biri bakarsa, mamasini suyunu tazeleyip onunla oynarsa daha iyi olur. Ev degistirmekten daha iyi olcagini dusunuyorum.