Köpeğimin Irkı Ne Acaba Fikri Olan Var Mı? Kırma Ancak Ne Kırması Olabilir?

cakir6112

köpeğime araba çarptı malesef. aynısından bulmak istiyorum ancak kırma sanırım ama en azından ne kırması olduğu hakkında yardımcı olabilir misiniz ? şimdiden çok teşekkürler...

4 CEVAP

Tengu

aynısından bulmak istiyorum ne demek ya?! eşya mı bu hayvan kafayı mı yediniz siz!!

meliisap

Bence rus finosu.Bir arkadaşımın köpeğine çok benziyor ona sorduğumda rus finosu olduğunu söylemişti.

Siyammm

Rus finosu çok nadir bı cinstir bunu mavi Rus gibi çevirmeyin.
Rus finosuyla alakası yok yani. Kung Charles kırması olabilir

cakir6112

Lütfen başka yardımcı olabilecek yok mu ?
Cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim bu arada.