Kedi Sürekli Miyavlaması

Zeynepulku

Kedim sürekli miyavliyor son 1 haftadır . gece kalkıp balkona çıkmak istiyor daha yeni taşındığımız için can balkon daha yaptiramadik. Bırakıp gidemiyorum tasmayla cikartiyorum. Kısır değil bi hastalıginin geçmesini bekledik ve geçti . en kısa zamanda kısırlaştıracağım. Bu miyavlamalar -kızgınlık miyavlaması değil- normal miyavlama Gece uyanıp balkona çıkmak istemesi vs kisirlastirinca geçer mi? En aza indirmek için bi yol onerir misiniz?

2 CEVAP

Ozge00

Evet kisirlastirinca bağırma, dışarı çıkma isteği azalır.
Benim kedim de aynı şekilde :D beni zorla balkona götürüyor. Kapi açılana kadar da susmuyordu. Ameliyat oldu bir süre önce, 1 hatta boyunca doğru düzgün gezemedi evde, balkona da çıkmadı tabi. Şimdi istemiyor, miyavlamiyor. Yani sanırım ısrarla çıkartmamaniz kazım bir süre, tel yapılınca çıkartırsiniz. 1 haftada unuttu benimki, sizd başarılar bu konuda. Pes etmeyin

Zeynepulku

Gerçekten sanki kendimi 0-12 ayı bor bebeğe bakoyormusum gibi hissediyorum. Furfuk yer birden miayavliyor, gecenin köyünde uyanıyor istediği olana kadar kesinlikle durmuyor :d