Jungle Yaş Mama

MissGlint

Merhaba arkadaşlar. Ben sokaktaki dostlarımız için Jungle Yaş Mamalardan kullanıyorum. Hem uygun fiyatlı hem de doyurucu. Siz bu markanın herhangi bir kötülüğünü gördünüz mü? Sizce sokaktaki dostlarımız için hangi yaş mamayı kullanmalıyım?

10 CEVAP

cicek67

4 yavru kedimin 4ünü de ishal yapan yaş mama... Burda bir arkadaş daha yazmıştı hatta kedim yeyince ishal oldu diye

Blychee

Ben çok kullandım ve kediler hep ishal oldu artık asla kullanmam onu vereceğime tavuk haşlıyorum , suyunu da ayrıca iciriyorum sırf ucuz diye hayvanların sağlığını bozmanın anlamı yok ben tamamen kestim

Seymaaacaan

Ben kendi kedim için bu markayı kullandım hiç bi kötülüğünü görmedim

yusufsaygin2

Bu marka genelde fiyatı nedeniyle sokaktaki canlar için alıp kullanılıyor. Çok daha iyileri var elbette ama sokak canları için ne yeseler kârdır..

bbeyzvv

uygun fiyatlı ve iyi bonacibo var öneririm

zimmer

Gayet iyi duruyor Jungle. Ben sokak hayvanları için Goldcat aldım. Şu an sanırım piyasadaki en ucuz konserve mama o. 24 tanesi 85 lira. Arada indirime giriyor 24 tanesi 68 lira falan oluyor.

Blychee

Sapasağlam kedinin midesini alt üst etti vereceğime bin pişman oldum, duzeltene kadar 10 gün yerden sıvı kaka temizledim

Blychee

7 tane yavru kedimi, 1 tane de yetişkin kedimi mahvetti bir sürü almıştım mamadan hepsi ishal oldu, 2 hafta yaş mama vermedim yine de düzeltemedim hepsi veterinerde ishal için iğne oldu , ay sinirleniyorum aklıma geldikçe

AnneRoss

Benim kedimde de dışkıda yumuşama yapıyor, zaten yaş mama delisi kedim bunu yarıda bırakmıştı verdiğim iki seferde de. İçeriği de meh doğru düzgün et yok yine içinde, bu sitede içeriği çok daha güzel yaş mamalar indirimde bu markadan ucuza satılıyor, başka sitelerde de. Onlara bakabilirsiniz bence.

iidyl

buradan @kedimiriltisi diye bir hanımefendinin kedisini ishal yaptı o mama bence görmediğiniz için bilmiyorsunuz ama sokaktakileri de ishal yapıyor

bonacibonunkini deneyebilirsiniz onun yerine