Kedim Ağzı Açık Dolaşıyor :D

ihsanure78

Kedim arasıra hatta çoğunlukla ağzı açık şekilde dolaşıyor koşturuyor sebebi nedir acaba?

4 CEVAP

Ozge00

Oyun oynadıktan sonra yorulduğu icin o şekilde yapabilir ama normalde oyle dolaşıyorsa bir sorun olabilir. Kedinizi su içmeye teşvik edin. Evin birkaç köşesine daha su kabi koyun.

vildan27

BENİM DE KEDİLERİMDEN BİR TANESİ ÖZELLİKLE DİĞERLERİYLE OYNAYIP BOĞUŞTUKTAN SONRA AĞZI AÇIK DOLAŞIYOR,BEN SICAK VE YORGUNLUKTAN DİYE DÜŞÜNÜYORUM

Poficann

Yazın böyle olabiliyorlar sıcaktan benim kedim de böyle odadan odaya koşturuyor sonra ağzı açık nefes alıyor

suledoruk

Bu dönemlerde sıcaklardan dolayı yapıyorlar ama tabi arkasında başka nedenlerde olabilir takip edin