Tüy Dökülmesi

Sarptunga

Merhabalar kedim 11 aylık ve göz kulak arasında olan tüyler epey döküldü ve cildi hafif kırmızı. Şuanda tatildeyim 1 hafta kadarda burdayım o yüzden veteriner çok seçenekler arasında en azından bu hafta. Bilen yada yaşamış olan varsa yardım edebilirmi.

2 CEVAP

Ripasida

Haraketlerini gözlemleyin lütfen eğer sürekli kaşıyorsa ya da kafasını eğerek yürüyorsa, akıntısı varsa en kısa sürede veterinize götürmelisiniz ama bu durumlar yoksa bazen mevsim geçişlerinde bu tür tüy dökülmeleri gerçekleşebiliyor

Drawhel

Mantar başlangıcı olabilir veya başka bir deri hastalığı bence hemen vet. Götürün beklemeyin.